Menu główne

Projekt przebudowy i aranżacji wnętrz mieszkania w Łodzi

Projekt aranżacji wnętrz mieszkania w Łodzi

Projekt przebudowy mieszkania wybodowanego pod koniec lat 90tych w Łodzi, zakładający wyburzenie części ścian, zmianę przeznaczenia pomieszczeń i utworzenie jednej otwartej przestrzeni wspólnej dla wszystkich domowników. Ze względu na ograniczenia wynikające z konstrukcji budynku nie udało się uzyskać pełnego otwarcia, jednak ograniczenia stały się polem dla innych, ciekawych rozwiązań. Ponieważ sercem mieszkania jest kuchnia z jadalnią, postanowiliśmy połączyć ją osiowo z salonem, strefą jadalną, tak by stanowiły integralną całość, jednocześnie zachowując podziały funkcjonalne.

Czytaj więcej: Projekt przebudowy i aranżacji wnętrz mieszkania w Łodzi

Pokój nastolatki

Pokój nastolatki na 9m2. Kolorystyka w odcieniach bieli i czerni. Życzeniem klientki było znalezienie miejsca na łóżko wolnostojące (z opcją poszerzenia), toaletkę, komody oraz uwzględnienie istniejącej szafy w zabudowie jak również biurko z blatem opartym na "kozłach".

Czytaj więcej: Pokój nastolatki

Projekt aranżacji wnętrz mieszkania - Łódź

 

Projekt przebudowy i aranżacji mieszkania o powierzchni 80m2, składającego się z otwartej przestrzeni kuchni i salonu, dwóch sypialni i dwóch łazienek. Przebudowie uległa cała część sanitarna - łazienki zostały dostosowane do szczególnych potrzeb inwestora. Kolorystyka stonowana, w odcieniach beżu i bieli.

Czytaj więcej: Projekt aranżacji wnętrz mieszkania - Łódź

Mieszkanie - Łódź

Projekt wnętrza i aranżacja mieszkania 70m2 w Łodzi. Największym problemem do rozwiązania był niefunkcjonalny układ pokój dzienny - aneks kuchenny. Niewielki rozmiary aneksu (kuchnia jednociągowa, problem z usytuowaniem jadalni), wysokość okna oraz brak miejsca na telewizor były wytycznymi dla zastosowanych rozwiązań.

Czytaj więcej: Mieszkanie - Łódź

Mieszkanie na wynajem - Łódź

Projekt części dziennej małego, 40-metrowego mieszkania na wynajem. Ze względu na specyficzny charakter inwestycji priorytetem była uniwersalność przestrzeni.

Czytaj więcej: Mieszkanie na wynajem - Łódź