Menu główne

O nas

Pracownia OSOM DIZAJN powstała z odwagi do realizacji szalonych marzeń, śmiałych wizji i niebanalnych pomysłów; z tęsknoty za harmonią i pięknem na co dzień; z potrzeby odnajdowania stale na nowo siły i spokoju, które płyną z wnętrza; z chęci ZMIANY.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania projektowe z zakresu architektury i architektury wnętrz, grafiki użytkowej i fotografii dla firm i osób indywidualnych. Sprawujemy nadzór autorski, wykonawczy i inwestorski nad realizacją projektów, a dzięki sieci sprawdzonych partnerów jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę inwestycji.

Wieloletnie doświadczenie i wszechstronne kompetencje kreatywne pozwalają nam oferować proste, funkcjonalne i... piękne rozwiązania.

 

Ewa Huchler-Młodzińska /właściciel/

Z wykształcenia i zawodu architekt, z zamiłowania - grafik, z pasji - fotograf. Swoje umiejętności wykorzystuje do twórczego kształtowania przestrzeni do pracy, zabawy i odpoczynku.
Szuka projektów, które wymagają wyjścia poza schematy, prowokują do poszukiwań i innowacji w tworzeniu funkcjonalnych i ponadczasowych rozwiązań. Wybiera ciekawe połączenia klasyki i nowoczesności: faktur, brył, detali i świateł, dzięki którym wnętrza zyskują indywidualny charakter zgodny z oczekiwaniami i potrzebami tych, dla których powstają.
Fascynuje ją efekt, jaki przynoszą drobne zmiany i to, jak wiele można zobaczyć dopiero w obiektywie.

 

oferta

OSOM DIZAJN HOME

Kompleksowe rozwiązania projektowe z zakresu architektury, architektury wnętrz i fotografii. Nadzór autorski, wykonawczy i inwestorski - pełna obsługa inwestycji.

  • projekty architektoniczne budowlane
  • projektowanie i realizacja wnętrz mieszkalnych
  • kompleksowe doradztwo i aranżacja wnętrz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży lub wynajmu: konsultacje kreatywne, przygotowanie wnętrza; stylizacja wnętrz pod wynajem, portfolio fotograficzne, opracowanie ofert sprzedaży/wynajmu
  • fotografia wnętrz i do wnętrz


OSOM DIZAJN OFFICE

Kompleksowe rozwiązania projektowe z zakresu architektury i architektury wnętrz, grafiki użytkowej i fotografii dla firm. Nadzór autorski, wykonawczy i inwestorski - pełna obsługa inwestycji.

  • projekty architektoniczne budowlane: obiekty użyteczności publicznej, adaptacje pod obiekty usługowe, obiekty konserwatorskie
  • projektowanie i realizacja wnętrz: biura, przestrzenie publiczne, halle recepcyjne, powierzchnie handlowe i usługowe, showroomy, mała architektura
  • doradztwo i aranżacja wnętrz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży lub wynajmu
  • grafika: kreacja i projektowanie graficzne, systemy idenyfikacji wizualnej budynków, infografiki, księgi znaku
  • fotografia wnętrz i do wnętrz