Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/p559107/public_html/osomdizajn/templates/meet_gavern/lib/menu/GKBase.class.php on line 114

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/p559107/public_html/osomdizajn/templates/meet_gavern/lib/menu/GKHandheld.php on line 76
Mieszkanie - Łódź
Menu główne

Mieszkanie - Łódź

Projekt wnętrza i aranżacja mieszkania 70m2 w Łodzi. Największym problemem do rozwiązania był niefunkcjonalny układ pokój dzienny - aneks kuchenny. Niewielki rozmiary aneksu (kuchnia jednociągowa, problem z usytuowaniem jadalni), wysokość okna oraz brak miejsca na telewizor były wytycznymi dla zastosowanych rozwiązań.

Salon.

Uzyskanie wnęki na telewizor w bardzo wąskiej przestrzeni wymagało wykucia otworu w ścianie działowej i wykonania specjalnej konstrukcji pod zabudowę z płyt meblowych i przeprowadzenie kanałów do kabli RTV (rówież pod podłogą). Wyspa kuchenna pozwala na codzień oszczędzić miejsce w salonie poprzez wsunięcie stołu w specjalnie wykreowaną przestrzeń pod blatem. Wyspa jest też jednocześnie miejscem na przechowywanie butelek wina.

Sypialnia.

Sypialnia z dużą szafą w zabudowie, podwieszanymi panelami sufitowymi z wmontowanym oświetleniem.

Łazienka.

Życzeniem klienta były dwie umywalki oraz zestaw WC + bidet. Z tego względu i z uwagi na rozmiary łazienki zdecydowano się na duży brodzik z prysznicem. Pierwszy obrazek prezentuje wersję przyjętą. Dwa pozostałe - opcjonalną.